BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Geriausi metai ever…

Sveiki, verslauskiukai!

Laikrodžiui mušant dvyliktą nusprendėme apibendrinti 2008m. įsimintiniausius įvykius, kurie įvyko mūsų “Verslauk!” virtuvėje. Taigi netempiant gumos pereiname prie metų geriausiuojų.

Ilgiausia “Verslauk!” paskaita: Nerijaus Jasinavičiaus, kalbėta buvo apie tai, kaip uždirbti pinigus. Trukmė 3val. 15min. Riba, kurią reik įveikti kitais metais jau nustatėme.
Metų ekstremalas: T. A. Žmogus, kuris parašė puikų verslo planą, jį pristatė ir apgynė, buvo nominuotas pergalei, bet taip ir nepasirodė atsiimti laimėtojo čekio ir pasirašyti sutarties. Ką gi, būna ir taip.
Metų pasiekimas: Vilniaus verslo planai gavo ne po 10 000Lt, o dvigubai daugiau: 20 000 Lt ir visa tai ekonominio sąstingio priešakyje.
Metų netikėtumas: Neatspausdinti reklaminiai maketai dėl to, kad nebuvo išlaikytas vienas iš spaudos reikalavimų: “JUODA TURI BŪTI SUDARYTA TIK IŠ JUODOS SPALVOS”. Taigi, bičiuliai, jeigu turėsite reikalų su spauda, tai atsižvelkite, kad išlaikyti juodą spalvą juoda yra svarbu.
Metų pasiaukojimas: Agnė iš JVK, už tai, kad ateidavo ir atidarydavo duris į visus mokymus. :)
Geriausia nauja vieta būti: Oženskienės g. 18, ISM skyrius Kaune.
Geriausias laikas verslauti: trečiadienio vakaras (jei esi vilnietis), ketvirtadienio (jei esi kaunietis), penktadienio (jei esi klaipėdietis).
Gausiausiai lankyta paskaita: Algirdas Karalio apie nekasdienį vadovavimą. Klausytojų skaičius - 350.
Liūdniausias įvykis: Kauno Jaunimo reikalų koordinatorius pagautas su kyšiu. Baisu, kai tokie dalykai, plinta ir jaunų žmonių tarpe.
Atkakliausias Verslauk dalyvis: Giedrė G. Aktyvi dalyvė Kauno ir Vilniaus mokymose, parašė puikų verslo planą, bet. deja, iki pilnos pergalės šiek tiek pritrūko. Tačiau jos optimizmas ir užsispyrimas yra geras pavyzdys tiek organizatoriams, tiek jauniesiems pradedantiems verslininkams, tiek dar ketinantiem imtis verslo.

Ačiū jums, kad buvote su “Verslauk!” Buvo juodo ir balto, linksmų ir liūdnų akimirkų, tačiau kiekviena patirtis yra savotiškai vertinga, todėl nereikia nukabinti nosies, o siekti savo užsibrėžtų tikslų. Verslauk greituoju metu transformuosis į naują pavidalą, tad su artėjančiais jumis. Ir bėkit švęsti!

Pagarbiai Verslauk kolektyvas.

Rodyk draugams

Rašyk komentarą