BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pakeisk pasaulį - neišeidamas iš namų

nuotraukos autorius: myopixia

Sveiki, Mielieji,

Šį kartą Jaunimo iniciatyvos komanda nori pasidalinti su jumis naujomis užmačiomis. Bei sunkiai dirba norėdama suteikti jums galimybę įsteigti verslus ir kitąmet, nežiūrint į tai, kad įmones vis dažniau aplanko Krizės šmėkla. Sunkūs laikai priverčia sunerimti visus: tiek verslininkus, tiek darbuotojus, o taip pat politikus ir biudžetininkus.

Prieš vėją nepapūsi, juk visi tai žinome, tačiau bendras tikslas mus gali suvienyti. Mes juk galime kartu išvalyti Lietuvą nuo šiukšlių arba sudalyvauti Gerumo dienoje arba išgerti trilijoną litrų alaus (na gal dar tiek neišgėrėm???). Niekada nenuvertinkite to, ką gali padaryti 3 su puse milijono žmonių.

Taigi projekto Verslauk organizatoriai sugalvojo idėją, kaip suteikti galimybę kiekvienam Lietuvos gyventojui prisdėti prie 1 jauno verslo įkūrimo:

Kaip tu gali prisidėti?

Dabar užduokite klausimą sau, ar galite padėti savo vaikams, kolegoms ir draugams, o gal net ir sau? Valstybė sugalvojo 2% paramos įstatymą, pagal kurį mes visi galime nuspręsti, kuria kryptimi turėtų būti nukreipti du procentai nuo jūsų sumokėtų Gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Mes jums suteikiame galimybę prisidėti prie vieno verslo finansavimo. Šalia Vilniaus miesto sav. ir stambių rėmėjų atsiras kategorija: Piliečiai, kurie žinos, kad pajudinę pirštą, jie padėjo įsisteigti 1 jaunam verslui. Kiekvienas iš jūsų investuoja tuos pinigus, kuriuos jau spėjo sumokėti mokesčiu pavidalu. Paprasčiau nei paprasta!
Kaip bus paskirstyti pinigai?
Iš jūsų paskirtų 2% bus formuojamas krepšelis. Mūsų tikslas surinkti į krepšelį - 10 000 Lt, būtent tiek reikia, kad mūsų konkurso laureatas galėtų įsteigti įmonę. Tokio dydžio premijos buvo įteikiamos Verslauk nugalėtojams kasmet. Tiesa, pernai Vilniuje jos siekė 20 000 Lt.

Mūsų biudžetas:

 • 70% visų surinktų lėšų keliaus į krepšelį;
 • 30% - keliaus į informacinę kompaniją bei administracinėms išlaidoms padengti.

Ką Jūs turite daryti?
 1. Norėdami paskirti 2%, apsilankykite mūsų svetainėje. Tenai rasite dalinai užpildytus šablonus. Galėsite užpildyti elektroniuniu būdu arba tiesiog atsispausdinti šabloną. Nepamirškite, kad jum reikės šių duomenų: asmens kodas, vardas, pavardė, telefonas ir el. paštas.
 2. Taip pat galite įsidėti mūsų baneriuką su nuoroda į tinklapį http://www.verslauk.lt/contents/coidim,212/coid,277/Tavo-2/ ir agituokite savo draugus prisijungti prie šios akcijos!!

Primename mūsų organizacijos rekvizitus:

VšĮ „Jaunimo Iniciatyva“
Reg. kodas 124632582
Vilnius, Žirgo g. 1 – 28
A/s Nr. LT34 7044 0600 0135 1278

45 verslai visoje Lietuvoje, kurie išsirito mūsų projekto metu. Dabar jie dirba ir kelia Lietuvos gerbūvį. Štai keletas jų:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Pakeisk pasaulį - neišeidamas iš namų”

 1.   Žiūū rašo:

  Na, būtų daug geriau jei būtų tiksliai aprašyta kas ir kaip ruošiamasi daryti, o ne "Jaunas verslas" ir tiek. Juk tai beveik nieko nepasako.

 2.   Vadimas rašo:

  Kam idomu, kaip atrodo visas procesas, kurio metu įsisteigia naujas verslas projekto Verslauk metu, tai štai išsamus aprašymas: http://www.verslauk.lt/contents/coidim,212/coid,222/Projekto-aprasymas/

  "Jaunas verslas" - tai jauno žmogaus (18m. - 29m.), įsteigtas verslas.

  Konkursas organizuojamas jau ketvirtus metus ir šiemet taipogi vyks 2009m. rudenį. Jeigu kyla daugiau klausimų arba abejonių, drąsiai klauskite - atsakysime į jūsų klausimus.

  Redagavo verslauk 2009-04-08 11:36

Rašyk komentarą