BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vieniems krizė, kitiems viskas!


Pirmasis verslas startuoja!

 

Apie ką mes? Žinoma apie Verslauk! 2008 metų nugalėtojas Jonas Dovydėnas su idėja dviračių nuoma “Velobox” šiandien pateko į verslo žinias. Tikrai galima paploti ir pasveikinti jam. Dar praėjo tik trys mėnesiai kai jie nugalėjo ir jau pažiūrėkite kas darosi… Trūksta pinigų? Trūksta žinių? Trūksta patirties?
Labai idomus ir labai šauniai nuteikiantis straipsniukas apie pradedantį verslininką. Jis dar tik praeitais metais nugalėjo Vilniuje ir pažiūrėkite į jo verslą vos po kelių mėnesių!
Šaunuolis! Taip ir Toliau!P.S. Pasinaudosime proga pasireklamuoti ir dar kartelį pakviesime visus skirti 2% Jaunimo iniciatyvai, kurie ir šiemet padės įgyvendinti verslo idejas. 


 

P.S.S.S. O va čia komanda iš Rygos, kuri deja nelaimėjo. Kiek daug šaunių idėjų aplink! Argi galėtų kas nors pasakyti, jog Lietuva nėra versli tauta? http://www.adcopy.lt/straipsniai/Respublika-AdScreen.jpg

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Vieniems krizė, kitiems viskas!”

  1.   Delpha Puccetti rašo:

    I just want to say I am very new to blogging and actually savored you’re blog. Most likely I’m likely to bookmark your blog . You actually come with wonderful well written articles. Bless you for sharing with us your website.

Rašyk komentarą